«Ох, не повчайте молодих! Нехай побудуть молодими.» Літературна молодіжна тусівка з нагоди святкування Дня молоді. «Ох, не повчайте молодих! Нехай побудуть молодими.» 11 серпня, під такою назвою в нашій бібліотеці відбулась літературна молодіжна тусівка з нагоди святкування Дня молоді.
Молодь, яка прийшла до біліотеки ім. О.Духновича, має безліч захоплень та досягнень, як у навчанні, так і у спорті. Молоді люди пишуть вірші, видають книги, проводять презентації, займаються благодійністю та волонтерством.
З ними цікаво говорити про будь що, оскільки, напевно, немає тем, які би не входили в коло їхніх інтересів. Вони начитані та вміють аналізувати прочитане, вони роблять з нього висновки і проектують ці висновки не лише на своє особисте життя, але і навколишнє, і на соціум.
Під час зустрічі, головний спеціаліст центру зайнятості – Oksana Kovalenko розказала про важливі моменти при побудові кар’єри, про те, на що потрібно звернути особливу увагу, про тенденції на сучасному ринку праці та про вимоги роботодавців до працівників. Бібліотекар юнацького абонементу Неля Станович провела бібліографічний огляд та ознайомила присутніх з книжковими новинками від Український інститут книги.
Учасники заходу: студенти коледжу Мукачівський кооперативний фаховий коледж бізнесу - Ціцей Злата-Марія, Козій Роксолана, Туряниця Ірина, представники Мукачівської молодіжної ради - Лукша Анна, Гузинець Сергій, Павловська Любов, представниця волонтерського Штаб Венеція Мукачево - Красавкіна Ксенія, студентка «ХНУ»- Старостіна Ксенія, молода мукачівська поетеса - Андріана Муха, студент УжНУ - Редько Антон і родзинкою нашого заходу стала наймолодша учасниця - Шкріба Марія, яка прочитала свого вірша «МИ - діти твої, УКРАЇНО».
Це була надзвичайно цікава зустріч! Відбувся динамічний обмін енергіями, досвідом, сподіваннями та намірами на майбутнє. З такою молоддю ми все подолаємо!

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Презентація книги Володимира Маслова „Материя чувств”

”НІ – насильству в сім’ї”

Година спілкування