Майдан. Простір гідності і єднання

 Їх назвали Небесною Сотнею – українців, і не тільки українців, які загинули в Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Полягли за честь, за волю, за право бути Українцями і за свою Батьківщину. Героїчна Сотня, зробивши перший крок, журавлиним ключем полинула у вирій вічності, ставши нашими Ангелами-Охоронцями на небі.

Із метою вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні у читальній залі нашої бібліотеки відбулась цікава зустріч з активною учасницею подій на Майдані, письменницею, поетесою, волонтеркою - Валентиною Попелюшкою. Зі словами глибокої шани до подвигу учасників Революції Гідності розпочала свій виступ пані Валентина. А далі цікава та захоплююча розповідь про перебіг подій, про перші жертви на Майдані,про палку підтримку та єдність всіх українців під час лютневих подій.

Головною метою нашого заходу було познайомити студентів з історичним і суспільним значенням Революції Гідності, короткими життєписами деяких героїв Небесної Сотні, розкрити суть подвигу Небесної Сотні, ушанувати героїзм українських захисників.

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Презентація книги Володимира Маслова „Материя чувств”

”НІ – насильству в сім’ї”

Година спілкування