Поетичне караоке «Нині свято нашого народу»22 річницю Незалежності України наше місто зустрічає різноманітними арт-акціями: парадом вишиванок, книжково-ілюстративними виставками та виставками творчих робіт місцевих художників, естрадно-розважальними концертами за участі творчих колективів міста та концертом патріотичної пісні. Любов до Батьківщини в ці дні об’єднує людей різних поколінь, віросповідань та політичних поглядів.
Цікава і неординарна подія з нагоди Дня Незалежності відбулася 21 серпня і у Мукачівській центральній міській бібліотеці ім. О. Духновича.
Поетичне караоке «Нині свято нашого народу», яке бібліотекарі влаштували на подвір’ї книгозбірні, зібрало як творчо обдарованих людей, так і шанувальників поетичного слова. Місцеві поети читали власні вірші присвячені Україні. Авторські поетичні твори звучали з вуст Михайла Шушкевича, Василя Савчука, Валентини Кушнір, Іми Микуліної, Ганни Куруц, Гізели Лімбах, Тетяни Ячницької, Марини Загородньої, Владислава Ковтонюка та ін.  
Окрім авторських творів присутні мали можливість почути вірші Ліни Костенко та Василя Симоненка, які читали Людмила Оленушинець та Василь Нагірний.
У вітальному слові голова міського осередку Союзу жінок-українок Людмила Оленушинець зізналася: «На жаль, я не вмію писати вірші, але поезію відчуваю душею. Саме тому сьогодні я тут, з вами, і щиро рада, що наше місто багате на талановитих людей, які вболівають за долю України».
Голова літературного об’єднання «Рідне слово» Михайло Шушкевич презентував публіці сигнальний примірник нового видання «Від «Полум’я» до «Рідного слова», яке у найближчому часі вийде у світ та подякував працівникам бібліотеки за чудову ідею провести зустріч у новому форматі: «Поетичне караоке оригінальна альтернатива традиційним зустрічам поетів, адже дає можливість кожному бути почутим широким загалом, про що свідчить чимала кількість бажаючих сьогодні зачитати свої власні вірші».
Свіже повітря, легкий приємний вітерець, пишні суцвіття гортензій, живе спілкування і запашна кава, якою бібліотекарі пригощали присутніх, не тільки створювали чудовий позитивний настрій, але й, за словами поетів, додали натхнення, ентузіазму та нових творчих ідей.
Впевнені, що така творча акція просто неба, наступного року збере ще більше поціновувачів поезії та надихне місцевих митців на створення нового поетичного образу України.


Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

”НІ – насильству в сім’ї”

Презентація книги Володимира Маслова „Материя чувств”

Година спілкування